Зробили
коробок

Про нас

«Фабрика коробок» – це налагоджене виробництво і команда професіоналів, яка займається улюбленою справою. Виготовлення картонних коробок на замовлення – завжди кропітка робота, однак наші майстри постійно вдосконалюються і втілюють в життя справжні шедеври.

За багато років своєї діяльності ми маємо своє потужне виробництво. У нас є велика база штанцформ для коробок різних розмірів, власна територія та автомобілі для перевезення замовлень. Саме тому ми можемо створювати великі тиражі картонної упаковки у стислі терміни.

Наша команда завжди керується такими принципами:

- ми виготовляємо коробки з винятково якісного палітурного картону, кашированого дизайнерським папером чи папером з офсетним друком;

- упаковка з логотипом – це обличчя компанії замовника, тому процес друку на коробках завжди має бути бездоганним;

- оригінальність вирізняє нашого клієнта з-поміж конкурентів. З огляду на це, ми створюємо вироби різноманітних розмірів, форм (квадратні, прямокутні, круглі  коробки) та конструкцій (як стандартні «кришка + дно»,  так і форматів «книгана магнітному клапані», «подвійне дно + кришка», «сірникова коробка»);

- дотримуємося балансу ціни та якості;

- як виробник на кожному етапі виготовлення замовлення ми слідкуємо за тим, аби робота була виконана вчасно та відповідно до найвищих стандартів.

Завдяки цим принципам  тисячі наших задоволених клієнтів отримали понад 15 млн брендованих коробок для найрізноманітніших товарів: квітів, солодощів, постільної білизни та текстилю, наборів для хрещення, одягу, взуття, ювелірних прикрас, косметики, біжутерії, посуду, канцелярії, іграшок, подарунків та іншого!

Якщо ви бажаєте придбати коробки з друком на замовлення для вашого бізнесу з доставкою по Києву та Україні, ми завжди раді допомогти!