Зробили
коробок

Доставка і оплата

Якщо ви хочете отримати ідеальну упаковку для подарунків, вам слід пройти всього трипростих етапи:

  • замовлення;
  • оплата;
  • доставка.

Для того, щоб зробити замовлення, зв’яжіться з нами будь-яким зручним вам способом. Спершу ви можете переглянути наш прайс на сайті: там вказані стандартні розміри коробочок, доступних для замовлення. Якщо ваші побажання відрізняються чи ви не знайшли необхідної інформації – нічого страшного! Ми завжди готові обговорити індивідуальні потреби, щоб створити упаковку, яка на 100% відображатиме ваші переваги.

Після того, як ми зробимо передтиражний зразок, можна переходити до етапу оплати. 

Оплата відбувається після оформлення замовлення. Ми висилаємо рахунок, ви сплачуєте 50% як передплату, а інші 50% – при відвантаженні готової партії. Таким чином, ви можете бути впевнені: процес відбувається чесно й прозоро!

Крім того, аби ви упевнилися в бездоганному результаті, ми абсолютно безкоштовно виготовимо тестовий примірник. Створення примірника з тисненням відбувається протягом 2 робочих днів, а примірника з індивідуальним друком у 2 та більше кольорів чи з ложементом – протягом 3–4 робочих днів.

Врешті, останній крок до зустрічі з омріяними коробками – це доставка.

Якщо ви бажаєте отримати свою партію упаковки у Києві, ми радо організуємо безкоштовну та вчасну доставку власним авто. У випадку, коли потрібна доставка по Україні, її можна виконати за допомогою однієї зі зручних компаній-перевізників.

Ми активно працюємо з понеділка по п’ятницю з 9:00 по 18:00, і будемо дуже раді взяти в роботу саме ваше замовлення!