Зробили
коробок

Як вибрати упаковку для ювелірних прикрас

  • Як вибрати упаковку для ювелірних прикрас
29.06.2021 Блог

Як вибрати упаковку для ювелірних прикрас

Ювелірні вироби – це вид товару, ціна на який, в будь-якому випадку, не може бути низькою. А якщо так, то рішення клієнта про покупку має суттєво підкріплюватися емоційно. Нескладно здогадатися, що гідна презентація прикраси – це і є ключ до високих продажів. Тому сьогодні ми поговоримо про те, як правильно підірати коробку для ювелірних виробів, щоб заволодіти увагою і серцем клієнта.

Перші десять секунд

Скільки часу готова витратити людина, щоб ознайомитися з торговою пропозицією? Очевидно, небагато, тому що цінність часу занадто висока. Відтак, найуспішніші підприємці – ті, хто встигає створити «ефект wow» і виділитися серед конкурентів в перші +/- 10 секунд. Це легко, якщо ви вирішите купити коробки для прикрас на замовлення. Так можна вибрати два головних атрибути упаковки, що продає, – конструкцію і дизайн.

Акцент на формат

Вдала конструкція упаковки здатна не тільки збільшити продажі, але і посилити бренд виробника. З точки зору естетики і практичності найбільш вигідно брати під замовлення:

● коробки «кришка + дно». Це класика, яка завжди актуальна;

● коробки «книга на магнітному клапані».

● коробки з подвійним дном. Такий оригінальний формат – просто знахідка для презентації ювелірних наборів!

Особливості дизайну

Базове правило маркетингу: «Щоб у вас купили, розмовляйте з ЦА однією мовою». На жаль, не всі пам'ятають, що невербаліка – це теж мова. Певні кольори, текстури, деталі відгукнуться комусь одному і абсолютно не зачеплять іншого. Якщо вам потрібні орієнтири, спирайтеся на наступне:

● мінімалістичний декор, пастельні відтінки, геометрія, строгість форми і відсутність деталей підійдуть для подарунка чоловікам і діловим партнерам;

● яскравість, прикраси, стрічки і бантики вибирайте для ювелірної продукції, призначеної жінкам;

● користуйтеся ситуативним маркетингом – робіть особливі упаковки під Новий рік, 14 лютого, 8 березня і т.д.

Є багато інших, корисних і, головне, результативних лайфхаків, якими користується команда «Fabrikakorobok». Ми пропонуємо найширший асортимент картонної упаковки і допоможемо вибрати варіант, який максимально підходить під ваші бізнес-завдання. Прайс на коробки приємно здивує цінами, а готова партія – якістю. А якщо ви захочете щось неповторне – ми з радістю підемо назустріч і підкажемо, скільки коштує тираж упаковки. І, звісно ж, організуємо оперативну і зручну доставку упаковки на замовлення по Києву, або до Харкова, Одеси, Дніпра, Львова і будь-якого іншого міста України.

Теги: коробки ювелірні вироби вибрати коробки