Зробили
коробок

Упаковка для подарунків та все про неї

  • Упаковка для подарунків та все про неї
20.10.2021 Блог

Трішки про упаковку для подарунків

ХІХ століття ознаменувалося економічним розквітом, небувалими досягненнями в науці і техніці, в культурі і мистецтві. Безліч талановитих і творчих людей реалізували свої здібності в багатьох сферах діяльності. Тоді ж з'явилися перші картонні коробки і спеціальний папір, що призначалися для упаковки подарунків.

Шотландець Роберт Гейр, який володів друкарнею і паперовою фабрикою на Манхеттені, започаткував традицію упаковувати подарунки так, щоб вони ставали приємною несподіванкою. Для цього він запропонував використовувати красиву обгортку, яка приховувала б презент від одержувача. У ті часи так воліли дарувати саме різдвяні подарунки.

Картонні коробки для подарунків, які спочатку виготовляли ручним способом, були занадто дорогими. З плином часу винайшли спеціальні верстати для складання коробок, і налагодили масове виробництво. Відповідно, знизилася ціна коробок, і вони стали більш доступними.

Відбулися зміни і в оформленні – картонні коробки почали прикрашати папером з візерунками, наносити друк.

Перед Новим роком дизайнери друкарні були особливо завантажені роботою. Виявляли свою фантазію, створюючи красиві подарункові упаковки з тематичними малюнками. Щоб купити подарункову коробку або обгортковий папір, доводилося вистоювати в черзі.

Подарункові коробки, які користувалися популярністю в США, з кінця XIX століття отримали визнання і в європейських країнах. І навіть стали частиною культури. Подарунки в картонних коробках зображували на святкових плакатах і листівках.

Картонна упаковка на замовлення сьогодні

Традиційно, вибираючи подарунок, ми думаємо про те, якою має бути упаковка для нього. Красива картонна коробочка на замовлення, оформлена по нашому бажанню, стане частиною презенту. А як приємно буде її відкривати, в очікуванні сюрпризу!

Технології виготовлення картонних упаковок постійно вдосконалюються, щоб навіть у самого вимогливого покупця від різноманітності очі розбігалися.

Зараз з будь-якого приводу і для будь-якого свята можна вибрати картонні коробки, оформлені за індивідуальним замовленням, наприклад:

  • коробки для книг;
  • круглі коробки для квітів або для косметики;
  • коробки для одягу і коробки для взуття;
  • коробочки для ювелірних прикрас і коробочки для солодощів.

Подарунки для чоловіків упаковують в коробки, дизайн яких, як правило, солідний і лаконічний, а коробки для подарунків жінкам можуть оформлятися в пастельних тонах.

Коробки для іграшок або для солодощів прикрашаються зображеннями героїв мультфільмів, птахів, звірів, кульок і т.д.

Подарункова коробка може бути будь-якого розміру і форми: кришка + дно, книга, кругла, подвійне дно + кришка, «сірникова коробка».

Вибрати й купити подарункову коробку пропонує виробник Фабрика коробок. Асортимент широкий і різноманітний. Унікальні коробки високої якості виготовляються на замовлення з палітурного картону, який каширується папером з офсетним друком або дизайнерської папером.

Навіщо подарунку потрібна упаковка

Не комільфо сьогодні підносити подарунок просто так, без упаковки. Оригінальна подарункова упаковка, оформлена в унікальному дизайні, вражає, викликає інтерес і захоплення, піднімає настрій і створює інтригу. Так і хочеться швидше дізнатися, а що ж ховається всередині?

Упаковки бувають найрізноманітніші. Однак, тільки картонна коробка на замовлення – універсальний варіант для будь-якого подарунка. І тільки від вашого бажання і фантазії залежить, якою вона буде за формою, і як вона буде оформлена. Ми втілимо в життя будь-яку вашу ідею.

Подарункова упаковка від Фабрики коробок гарантує святковий настрій і приємні емоції, якими ви зможете поділитися з близькими людьми!

Товари, пов'язані з цією новиною

Круглі коробки

Круглі коробки

Якщо попросити людину уявити коробку, зазвичай перше, що спадає на думку – це квадратний чи прямокут..

0.00 грн

Коробки кришка + дно

Коробки кришка + дно

Картонні коробки – невід’ємний атрибут, якщо ви організували власне виробництво. Вони слугують не..

0.00 грн

Коробки "книги"

Коробки "книги"

Якщо вам потрібно виділитися з-поміж конкурентів та показати свій бренд у всій красі, варто підійти ..

0.00 грн

Коробки "подвійне дно+кришка"

Коробки "подвійне дно+кришка"

Доведений факт: стандартні картонні коробки із вдало підібраним дизайном здатні збільшити продажі то..

0.00 грн

Коробки "сірникова коробка"

Коробки "сірникова коробка"

Приємно здивувати покупця та виділитися серед конкурентів – це важливе завдання для кожного підприєм..

0.00 грн

Схожі новини

10 головних правил упаковки, яка продає
Отже, ви вирішили купити коробки для своїх товарів, збільшити продажі і посилити бренд компанії. Разом з передчуттям результату (який обов'язково буде!) з'являються закономірні питання. Як виділитися серед конкурентів? Що додати в дизайн? Яку маркетингову стратегію використовувати? Про те, що допоможе продавати ефективніше і зробить вашу упаковку помітною, читайте в нашій статті. Привертайте увагу  В умовах конкуренції ціна зволікання може бути занадто високою. Помилково робити ставку тільки на товар. Перш, ніж потенційний клієнт розгляне продукт, дізнається про його переваги і ..