Зробили
коробок

Корпоративні подарунки: ваш шанс і ваша репутація

  • Корпоративні подарунки: ваш шанс і ваша репутація
17.08.2021 Блог

Культура підношення подарунків: загальні правила

Презенти ефективно ділити на категорії в залежності від адресата.

  • Подарунки, зроблені "всередині структури" - тобто підлеглим чи колегам - здорово впливають на загальну робочу атмосферу і продуктивність колективу.
  • Подана бізнес-партнеру (чи навіть компанії-партнеру) річ обов'язково позначиться на довірливості відносин.
  • А невеличкі сюрпризи для клієнтів - реальних або потенційних - безпосередньо впливають на лояльність.

Головне правило будь-якого подарунка: продуманість підвищує ваші шанси на успіх! Саме тому фірмова упаковка на замовлення з логотипом вашого бренду може зіграти вирішальну роль в загальному враженні!

Ціна, цінність, враження 

Наскільки дорогим повинен бути подарунок, щоб створити "wow-ефект"? Дотримати баланс між ціною і цінністю - як правило, завдання не з легких. Але помилково вважати, що приємні емоції здатні подарувати тільки речі з високою вартістю і позначкою "ексклюзив"!

Куди більше значення стоїть відводити персоналізації, символічності і презентації вироби. Навіть класичний щоденник може стати ефектним подарунком, якщо помістити його в фірмову упаковку з логотипом і додати персональну картку з побажаннями. Фахівці "Fabrika Korobok" знають на практиці: до такої уваги складно залишитися байдужим!

Упаковка для подарунка: практичні Лайфхак

Правила вибору дуже прості - і, як завжди, дуже ефективні:

  • вибираючи дизайн майбутньої партії коробок, користуйтеся фірмових кольорів, шрифтами і обов'язково - наносите логотип;
  • так як коробки призначені для подарунків, зверніть увагу на нестандартні конструкції картонної упаковки - "книга", "сірникову коробку", "скринька";
  • не бійтеся додавати стрічки, люверси, ручки-шнури. Вони можуть бути дуже до речі, коли мова йде про особливу презентації.

А головне правило - користуйтеся послугами професіоналів! Наша компанія вже багато років знаходиться в ТОПі українських виробників і буде рада допомогти вам у реалізації будь-якого завдання! Ми врахуємо всі ваші побажання і підготуємо партію коробок найвищої якості на замовлення чітко в зазначені терміни. І, звичайно ж, організуємо оперативну доставку в Київ, Одесу, Львів, Харків, Дніпро, Вінницю та інші міста України!