Зробили
коробок

Коробочки для ювелірних прикрас та біжутерії

  • Коробочки для ювелірних прикрас та біжутерії
20.10.2021 Блог

Щоб продемонструвати своє ставлення до людини, висловити свої почуття або просто порадувати приємним сюрпризом, можна піднести в подарунок ювелірну прикрасу. Для дорогого презенту просто необхідна гармонійна упаковка, яка підкреслить його особливе значення.

Мініатюрні коробочки для прикрас ідеально підходять для каблучок, сережок, для кулонів, підвісок та інших невеликих виробів з дорогоцінних металів і для біжутерії. Навіть дорогий ювелірний виріб, подарований без упаковки, справить менш яскраве враження, ніж біжутерія в оригінальній привабливій коробочці.

З нагоди будь-якого свята або знаменної дати, а може і просто так, прикраса, подарована від щирого серця, принесе багато радості і приємних емоцій. І важливу роль в цьому відіграє саме та коробочка для ювелірних прикрас, про яку ми говоримо.

Каблучка для заручин, обручки, сережки до Дня всіх закоханих або кулон на річницю весілля, перші сережки для дівчинки та інші прикраси невеликого розміру дарують, як правило, в спеціальній упаковці, яку вибирають з урахуванням особливостей конкретного виробу.

Відомі ювелірні компанії замовляють картонні коробочки для прикрас з логотипом, їх потім дарують покупцям. Приємне враження від такого кроку гарантовано. Покупець прийде ще за однією прикрасою або поділиться позитивними емоціями зі своїми друзями.

Коробочки з логотипом для ювелірних виробів

Крім того, що брендована упаковка говорить про високу якість вмісту і ненав'язливо рекламує виробника, вона ще є предметом, який зберігають, як пам'ять про людину, яка подарувала прикрасу, або про будь-якому знаменну подію. В красивій та міцній спеціальній коробочці ювелірні вироби краще зберігаються: правильно укладені на м'якому матеріалі, не деформуються, не ламаються і не дряпаються, як це буває при зіткненні з іншими прикрасами, не припадають пилом і не тьмяніють, завдяки чому довгий час не виникає потреба в чищенні та шліфовці. І постійно коробочка з логотипом знаходиться перед очима, нагадуючи про компанію, чий виріб припав до душі.

Найчастіше вибирають коробочки на замовлення, призначені для прикрас, таких конструкцій:

  • квадратні, прямокутні або подовжені коробочки «кришка + дно»;
  • квадратні коробочки «подвійне дно + кришка»;
  • квадратні або прямокутні коробки «книга». 

Мініатюрні коробочки з ложементом для сережок або для каблучок, виготовлені з кашированного палітурного картону, мають квадрантну форму. Каблучки – універсальні прикраси, які дарують всім, тому брендовані упаковки для них замовляють у великій кількості.

Ланцюжки, кольє і браслети, ручки, годинники та срібні дитячі ложечки вдало розташовуються в подовжених коробках з логотипом.

Картонна коробка для набору, всередині якої щільний ложемент, – вдалий вибір для подарунка з декількох ювелірних виробів. Виглядає такий презент чудово і презентабельно. Красива упаковка з логотипом надійна і практична. Прикраси будуть зберігається в ній довго, створюючи гарний настрій своїй власниці.

Де купити коробки для прикрас?

Фабрика коробок – відомий виробник коробок з щільного палітурного картону, кашированного дизайнерським папером або папером з офсетним друком, пропонує багато варіантів трендової упаковки, що є красивою, міцною, компактною та зручною. Тому можна легко вибрати коробочку для прикрас на свій смак. А якщо ви виготовляєте ювелірні вироби або біжутерію, то ми виготовимо коробочки з логотипом під замовлення. Щоб брендовані коробки з вашими прикрасами були легко пізнаваними, сприяли популяризації вашого бренду, допомагали успішно конкурувати на ринку і збільшувати продажі, привертаючи увагу покупців.

Теги: коробки ювелірні вироби вибрати коробки

Товари, пов'язані з цією новиною

Коробки кришка + дно

Коробки кришка + дно

Картонні коробки – невід’ємний атрибут, якщо ви організували власне виробництво. Вони слугують не..

0.00 грн

Коробки "книги"

Коробки "книги"

Якщо вам потрібно виділитися з-поміж конкурентів та показати свій бренд у всій красі, варто підійти ..

0.00 грн

Коробки "подвійне дно+кришка"

Коробки "подвійне дно+кришка"

Доведений факт: стандартні картонні коробки із вдало підібраним дизайном здатні збільшити продажі то..

0.00 грн

Схожі новини

Історія виникнення коробок

Зараз коробки оточують нас скрізь: варто лише відвідати будь-який магазин або хоча б просто проінспектувати свою квартиру! Втім, так, звісно, було не завжди. Давайте разом зробимо невеличку екскурсію в минуле і подивимося, як народилася популярна нині картонна упаковка.

Тренди в упаковці 2021

Той, хто слідкує за тенденціями, завжди на крок попереду від своїх конкурентів. Саме тому пропонуємо вам познайомитися з головними трендами в  упаковке 2021 та зробити свої висновки!

Як вибрати упаковку для ювелірних прикрас
Як вибрати упаковку для ювелірних прикрас Ювелірні вироби – це вид товару, ціна на який, в будь-якому випадку, не може бути низькою. А якщо так, то рішення клієнта про покупку має суттєво підкріплюватися емоційно. Нескладно здогадатися, що гідна презентація прикраси – це і є ключ до високих продажів. Тому сьогодні ми поговоримо про те, як правильно підірати коробку для ювелірних виробів, щоб заволодіти увагою і серцем клієнта. Перші десять секунд Скільки часу готова витратити людина, щоб ознайомитися з торговою пропозицією? Очевидно, небагато, тому що цінність часу занадто вис..